Рукавички бджолярські BeeLand PRO

Рукавички бджолярські BeeLand PRO

Рукавички бджолярські BeeLand PRO від компанії Українська Бджілка - фото 1
300 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Рукавички бджоляра BeeLand PRO (шкіра і льон)
Бджолина отрута тільки в розумних кількостях корисна для здоров'я. Але коли бджоляр обслуговує багато вуликів або просто економить свій час - йому ніколи відволікатися. І коли жалять бджоли, бджоляр повинен продовжувати виконувати поставлені завдання. У бджільництві використовують різні засоби для захисту рук але всі вони мають свої недоліки. Одні дуже тонкі і жало бджоли дістає до рук пасічника, інші занадто щільні і працюючи в них руки стають мокрими.
Кардинально змінюють погляд на захист рук професійні рукавички BeeLand PRO. М'яка і тонка шкіра використана в рукавичках дозволяє відчувати пальцями всі торкання і виконувати навіть точні роботи в рукавичках не відволікаючись ні на що. По всій поверхні рукавичок (пальці, долоні) є дрібні і практично не помітні вентиляційні отвори, які збільшують вентиляцію повітря та виключають запітніння рук. Особливо добре рукавички демонструють свої професійні властивості в жарку погоду.
Нарукавники виконані із щільної тканини. Льон дає доступ повітря, а його щільність надійно захищає руки бджоляра. На нарукавниках вшита гумка для надійної фіксації.
Рукавички випускаються в трьох розмірах: X , XL , XXL. Для вибору потрібного Вам розміру виміряйте свою долоню і визначте розмір по малюнку.
З професійними рукавичками BeeLand Ви не будете відволікатися на сторонні справи і швидко виконаєте всі намічені справи на пасіці.

Характеристики

Производитель
BEE Land. Germany
Тип
Рукавиці