Мітки для маток номерні, Чехія

Мітки для маток номерні, Чехія

Мітки для маток номерні, Чехія від компанії Українська Бджілка - фото 1
192 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Мітки стандартних кольорів номерні, Чехія
Опалітові мітки дозволяють легко мітити матки за допомогою клею і привласнити кожної поміченої матці свій унікальний номер. Номерів в одному комплекті цілком достатньо для невеликої пасіки. Нумерація міток від 1 до 99 дозволяє більш точно відслідковувати продуктивні лінії або просто контролювати родовід каждою бджолиної сім'ї.
Чеські мітки мають форму злегка округлу для більш точного прилягання до грудки бджолиної матки. Мітки поставляються всіх основних кольорів згідно з міжнародними колірним стандартом для бджільництва. Кольори досить яскраві і дозволяють легко відшукати мічену матку у вулику. Для приклеювання рекомендується використовувати спеціальний швидкосохнучий клей. Після приклеювання мітки матку бажано тримати кілька хвилин у кліточкі і тільки потім випустити. За ці хвилини запах клею вивітрюється і мітка надійно приклеюється до матки , що гарантує успішний прийом міченої матки у вулику і довге і надійне носіння мітки маткою на протязі всього маточного життя.
При замовленні Вам потрібно вказати потрібний колір міток. Також в нашому інтернет магазині бджільництва можна замовити комплект всіх п'яти кольорів.
Виробництво: Чехія 

Характеристики

Производитель
V ela stv , Чехия
Тип
Мічення маток